Česky  Deutch  English  Donga Eng.
    Firma    Výrobní program    Technologie    Obchodní podmínky    Kontakt    GDPR   
 
  Technologie
 Konstrukce
 Obrábění
 Indukční kalení
 Montáž
 Kontrola kvality
 Stroje
 Obrábění


Společnost disponuje početnou řadou CNC obráběcích center, frézek, vyvrtávaček a dalšími, konvenčními druhy strojů, kterých je pro výrobu lisovacích nástrojů zapotřebí. Výrobní strategie obrábění na strojích je koncipována jak na základech pružného spojení CAD-CAM-CNC, tak i na maximální progresivitě, flexibilitě, rychlosti a kvalitě strojního opracování.

Dále účelné využití moderních řídících systémů (Heidenhain) obráběcích strojů, rychlé ustavení a průběžné kontroly obrobků elektronickými spínacími sondami, nasazení progresivních obráběcích nástrojů a především možnost opracování velmi rozměrných obrobků (max.do 30t) spolu s odborností a zkušenostmi našich spolupracovníků s 2-3D, 5-tistranným a nebo 3+2osým obráběním, zaujímají v procesu výroby důležitou roli.

Efektivita obrábění na CNC-strojích do značné míry závisí na zpracování CAD výkresů a modelů pomocí vhodného softwaru. CAD/CAM systémy Catia a Tebis, které v naši společnosti dlouhodobě používáme, nám umožňují přípravu výroby velmi rychle a úspěšně realizovat ve skutečnost.

CAD/CAM systémy:

  • Catia V5
  • Tebis 3.x
  • Peps

 Kontaktní osoby

PoziceJménoEmailTelefon
Obchodní úsekUrbánek Tomáš+420 606 748 041tomas.urbanek@dae-eu.cz